ВІРЮ В НАШУ СВЯТУ ПЕРЕМОГУ!!!

Дата: 17.05.2023 11:27

Літературний духовно-патріотичний конкурс «Вірю в нашу Святу Перемогу!» проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді Київщини, розвитку творчих здібностей дітей, виховання в його учасників почуття гордості за Україну й український народ, підйому патріотичного духу молоді в умовах війни. Конкурс присвячений воїнам-захисникам наших одвічних цінностей: воля, незалежність, мир, духовність, культура, національні традиції.

26 учнів загальноосвітніх закладів Ржищівської громади були учасниками Конкурсу:

• Грушівська гімназія – 5 учасників;
  • Півецька філія, Піївський ліцей «Ерудит», Стайківський ліцей «Світоч», Стрітівська філія по 3 учасники відповідно;
  • «Ржищівський ліцей «Лідер» - 2 учасники та 1 ПЕРЕМОЖЕЦЬ,
  • Кузьминецька філія – 2 учасники,
  • «Ржищівська гімназія «Гармонія -1 учасник та 1 ПЕРЕМОЖЕЦЬ.

В актовій залі Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців літературного духовно-патріотичного конкурсу «Вірю в нашу Святу Перемогу!».

Дипломи переможців та подарунки отримали Андрущенко Каріна, учениця ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» та Стратійчук Вікторія, учениця ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія», які стали переможцями в своїх вікових категоріях.

Фонд НОВА КРАЇНА, як Генеральний партнер конкурсу надіслав дипломи для усіх учасників Конкурсу, які будуть вручені дітям на урочистих лінійках в останній день навчального року.

Щиро дякуємо учням та вчителям, батькам та усім не байдужим людям, котрі були причетні до підготовки учасників.

Віримо в нашу Святу ПЕРЕМОГУ!