РОБОЧА НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ

Дата: 17.05.2023 11:28

Фото без опису16 травня відбулася робоча зустріч міського голови Крістіни Чорненької та активістів села Стайки з представниками ДСНС щодо створення в Ржищівській громаді пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення місцевої та/або добровільної пожежної охорони.

Жителями та старостою села Стайки Ржищівської МТГ було ініційовано створення добровільної пожежної охорони та придбано пожежний автомобіль.

В ході зустрічі з представниками ДСНС було обговорена робочі питання щодо створення та функціонування пожежно-рятувального підрозділу: порядки утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, юридична реєстрація, навчання підрозділу, фінансування, територія підпорядкування та інші організаційні питання, які цікавили учасників зустрічі.