Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Договір на розподіл електроенергії з ДТЕК Київські регіональні електромережі для квартири чи дому тепер можна оформити онлайн

Дата: 19.05.2023 10:39
Кількість переглядів: 137

ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив оновлений кабінет для клієнтів з функцією укладання договорів онлайн. Українці можуть поділитись копією паспорта через застосунок Дія для автоматичного заповнення персональних даних, що спрощує процес подачі заявки. Послуга буде корисною для клієнтів, які придбали нове житло чи змінюють власника, або хочуть переоформити документи в Україні з-за кордону.

Незважаючи на війну та складну ситуацію в країні, ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжує розвивати зручні сервіси для клієнтів. Укладення договору онлайн дає можливість клієнтам швидко та просто подати заявку на розподіл електроенергії повністю віддалено. Сервіс стане у пригоді новим клієнтам, мешканцям багатоквартирних будинків під час переходу на «прямі» договірні відносини між клієнтами та оператором системи розподілу, а також тим, кому треба переоформити договір у зв’язку із зміною власника квартири чи будинка.

Послуга доступна на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі. А можливість шерингу документів через Дію дозволяє користувачу поділитися копією ID-картки або закордонного паспорта у кілька кліків — для автоматичного заповнення необхідних полів з персональними даними. Це економить час клієнтів у процесі подання заявки. Водночас якщо у користувача немає паспорта у застосунку Дія — є можливість заповнити дані вручну.

«ДТЕК Київські регіональні електромережі запуcкає нову послугу укладення договору онлайн з можливістю зручно та швидко надати персональні дані через застосунок Дія. Сьогодні нашим клієнтам більше не потрібно особисто звертатися до центрів обслуговування та витрачати на це багато часу. Перехід на прямий договір з розподілу електроенергії можна зробити повністю онлайн, через смартфон та Дію», – зазначають в компанії.

Укладання договору проходить у 3 кроки, подача заявки на сайті займає не більше 5 хвилин.

1. В особистому кабінеті на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі клієнт подає заявку на укладення договору. Для автоматичного заповнення персональних даних можна використати шеринг паспорта через Дію.

2. У компанії перевіряють заявку та готують пакет документів протягом трьох робочих днів.

3. Клієнт отримує документи або уточнюючі запитання в особистому кабінеті та на електронну пошту.

«Шеринг документа через Дію – зручний спосіб поділитися інформацією про себе у кілька кліків. Це економить час та енергію користувачів, а також виключає можливі помилки, які трапляються, коли клієнт заповнює дані вручну. Копія документа надсилається компанії лише після того, як користувач підтвердить запит у своєму застосунку Дія. У запиті міститься інформація – кому та для якої послуги надсилається копія», – зазначили у Дії.

Як користуватися оновленим сервісом можна дізнатися з відеоінструкції за посиланням.

Функціонал особистого кабінету доступний для ПК з операційними системами Windows, MacOS та на мобільних пристроях з Android та iOS.

 

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні. У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 29 послуг. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати заяву про пошкоджене майно та на отримання грошової допомоги в межах програми єВідновлення, поділитись копіями документів у кілька кліків, підписати документи Дія.Підписом й багато іншого.

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – лідер і найбільший приватний інвестор в енергетичний сектор України..

Компанії Групи ДТЕК займаються видобутком вугілля та природного газу, виробництвом електроенергії на вітрових, сонячних та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на місцевому та міжнародному ринках, розподіляють та постачають електричну енергію споживачам, надають енергоефективні послуги клієнтам, розвивають мережі високошвидкісних зарядних станцій.

Відповідно до Нової Стратегії 2030, Група ДТЕК прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG.

Мета ДТЕК – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

У компанії працює майже 60 тис. співробітників.

З початку повномасштабного російського вторгнення Група ДТЕК виділила близько 800 млн гривень на підтримку Збройних Сил України та гуманітарну допомогу. Компанія безкоштовно забезпечила електроенергією військових, лікарні та об’єкти критичної інфраструктури в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях на майже 350 млн гривень.

Група ДТЕК відновила електропостачання для майже 7 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій росії.

 

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора