ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЗАКАЗНИКА

Дата: 23.05.2023 07:44

До Виконавчого комітету Ржищівської міської ради надійшов лист від Департаменту екології та природи Київської обласної військової адміністрації щодо створення заказника площею 484,06 га на території Ржищівської громади.

Діяльність на території заказника: на території заказників обмежена або заборонена діяльність, що суперечить цілям і завданням, передбаченим положенням про них. Господарська, наукова та інша діяльність, що не суперечить меті і завданням заказників, проводять із дотриманням загальних вимог до охорони навколишнього природного середовища. Власники або користувачі земельних ділянок, водних та інших природних об'єктів, оголошених заказниками, зобов'язуються забезпечити режим їх охорони та збереження.

Запрошуємо до об говоріння жителів Ржищівської МТГ шляхом:

• - висловлення думки у дописах до даної публікації;
  • - звернення до Виконавчого комітету для включення до робочої групи з обговорення даного питання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)