МЕШКАНЦЯ СЕЛА ПІВЦІ РУСЛАНА ДИЧКА НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ " ІІІ СТУПЕНЯ (посмертно)

Дата: 30.05.2023 15:16

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня військовослужбовця з Ржищівської громади - Руслана Григоровича Дичка.

ДИЧКО Руслан Григорович, мешканець села Півці, загинув 11 червня 2022 року під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України на Сході. Йому було 40 років.

Низький уклін та вічна пам’ять ГЕРОЮ! Шана і честь батькам!

Ржищівська громада пам'ятає і пишається заслугами свого Героя, який боровся з ворогом до останнього подиху. Нехай тепер мирно спочиває у складі Небесного війська.

Герої навічно в строю і в наших серцях!