ВІТАННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 10:33

Дорогі діти! Шановні батьки!

Першого літнього дня ми відзначаємо чудове і світле свято – Міжнародний день захисту дітей.

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть у садочок, навчатимуться у школі, будуть гратися у своїх будинках. А ще діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…Але війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я та життя.

Сьогодні вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб спочатку повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх. А тоді – права дітей на творчість, освіту, мрії та гідне життя.

Але це особливий день не тільки для діток, а й для батьків, вчителів та вихователів – усіх дорослих, які сьогодні, як ніколи, мають бути сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях.

У День захисту дітей бажаю кожній дитині міцного здоров’я, щасливих і радісних днів, розуміючих і турботливих батьків, успіхів у всіх починаннях, а головне, мирного неба.

Зі святом!

З найкращими побажаннями -