РЖИЩІВЩИНА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО СВОГО ЗАХИСНИКА

Дата: 31.05.2023 07:39

Фото без описуБезжальна війна продовжує забирати життя наших захисників…

До Ржищівської громади знову надійшла сумна звістка про загибель нашого земляка - Максима ЛЕЛЕКО.

Максим Васильович Лелеко народився 08 жовтня 1989 року в с.Гребені. Закінчив Стайківську ЗОШ та ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей». Проживав з дружиною та 5-річним сином Марком в місті Хорошів Житомирської області.

Загинув Максим 28 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області та вся громада висловлює співчуття рідним і близьким Героя та щиро поділяє горе сім’ї, яка втратила дорогу людину.

Вічна пам’ять і слава нашому мужньому воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Поховають Максима ЛЕЛЕКО 01 червня в м. Хорошів Житомирської області, де мешкає його сім’я.