ЧАСТИНУ ЗАХОДІВ, ПРИСВЯЧЕНИХ ВІДЗНАЧЕННЮ ДНЯ МІСТА, ЗАПЛАНОВАНИХ НА 04 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, ПЕРЕНЕСЕНО!

Дата: 31.05.2023 10:40

Фото без описуНа виконання листа Офіса Президента України від 30.05.2023 року № 41-01/843 щодо обмеження проведення будь-яких розважальних заходів, спортивних змагань у День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України — державний пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам'яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року, частину заходів, присвячених відзначенню Дню міста, запланованих на неділю, 04 червня, ПЕРЕНЕСЕНО.

Звертаємо увагу, що всі заходи, анонсовані на 2 та 3 червня 2023 року, ВІДБУДУТЬСЯ відповідно до плану заходів!

Про дату та час проведення заходів з нагоди 872-ї річниці від заснування Ржищева, запланованих на 4 червня, буде повідомлено додатково.