Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії на території Ржищівської міської ТГ

Дата: 01.06.2023 11:23

Фото без описуУ зв’язку з випадками отруєння дітей, ймовірно, пов’язаних з приготуванням дитячого харчування на воді з індивідуальних колодязів, у якій вміст нітратів перевищував гігієнічні нормативи, на виконання Постанови МОЗ України від 17.05.2010 № 16 та з метою попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей  повідомляємо, що:

Миронівською філією ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» проводиться дослідження води з  індивідуальних колодязів (безкоштовно), що використовується для споживання дітей віком до 3-х років.

Прийом проб здійснюється  до 14.00 год., за адресою: м. Кагарлик, вул. Каштанова (Комунарська), 16 (ІІ поверх -  санітарно-гігієнічна лабораторія), Обухівський район, Київська область.

За детальної інформацією звертайтеся за телефоном: (04573) 5-24-96.

Миронівська філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ»