ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З ДНЕМ МІСТА

Дата: 04.06.2023 07:32

Ржищів - древнє місто з багатою історією та традиціями. Важливо в ньому зберегти найкраще і продовжувати працювати над його добробутом для майбутніх поколінь.

Ржищів, це і є люди, які в ньому живуть. Красиві, мудрі, працьовиті, з залізним характером та нервами і кожен з нас його творець. І під постійні звуки повітряних тривог наше місто продовжує жити, працювати та допомагати нашим захисникам наближати довгоочікувану перемогу.

Нині чимало синів та доньок Ржищева захищають наш з вами спокій та затишок. Я доземно вклоняюся їм за їх мужність. Є полеглі воїни – які віддали своє життя за мирне небо над нашими домівками. Заради їх світлої пам’яті на знак шани та вдячності, кожен з нас має зробити все можливе, аби Ржищів розвивався та розквітав.

Хочу побажати нам всім не втрачати віри в добро. Дорогі Ржищівчани, тримайте світло в собі, яке допомагає змінювати світ на краще. Поважайте один одного та місто в якому ми живемо! Шануймося та працюємо разом на Перемогу! Слава Україні!

З повагою,

Ржищівський міський голова