4 червня ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії.

Дата: 04.06.2023 10:44

Про злочини росії проти українських дітей знає весь світ. Сотні дітей України росія вже вбила. А ще тисячі позбавила дому і зробила сиротами. Сьогодні велике християнське свято "Трійця", коли місто Ржищів святкує День міста. Та вже другий рік поспіль, ми всі в жалобі та молитвах.

На жаль, 22 березня в місті Ржищів, під час атаки російськими дронами, загинув 17-річний Роман Таран із села Шандра, Миронівської громади, студент ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

Колектив Народного самодіяльного ансамблю пісні та танцю "Чорнобривець", місто Миронівка разом з представниками Відділу культури та туризму обох громад вшанували пам'ять загиблих дітей хвилиною мовчання. Неможливо стримати сліз та відволіктися від такого горя.

Тож нехай палають свічки пам’яті загиблих діток у наших серцях