Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ КИЇВЩИНИ: ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ЧЕРВНЯ

Дата: 05.06.2023 10:55
Кількість переглядів: 110

Унаслідок збройної агресії російської федерації проти України бізнес зазнав економічних, фізичних та матеріальних втрат. Щоб підтримати український бізнес в умовах війни, для підприємців діє ряд державних та неурядових програм. Департамент економіки Київської ОВА підготував добірку грантових можливостей червня.

Грант для ремісничих і сервісних мікробізнесів Київської області

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe реалізує проєкт «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті війни в Україні». Один із компонентів проєкту – грантова підтримка мікробізнесу в Київській області. Проєкт планує підтримати 325 підприємств.

Грант передбачає грошову підтримку на закупівлю обладнання та матеріалів вартістю до 2 700 євро.

Термін подачі – до 30 червня 2023 року.

Грант до $20 000 для підприємств

  • Основна мета грантової програми – підтримка цільових громад у набутті більшої стійкості до наслідків війни шляхом відновлення робочих місць і виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.
  • Термін подачі – до 11 червня 2023 року.

Грантова програма Револьверний Фонд Це Крафт

  • Конкурс для виробників – це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на посилення та масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики (поворотний грант) на 11 місяців.
  • Термін подачі – до 12 червня 2023 року.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора