ГОТУЄМО ДОПОМОГУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 07.06.2023 16:11

Фото без описуСьогодні вночі ворог підірвав та зруйнував Каховську ГЕС. Внаслідок чого близько 16 тисяч людей на правобережжі Херсонщини опинилися у критичній зоні. Відомо про підтоплення понад 10 населених пунктів, є загроза для затоплення до 80 населених пунктів. Евакуація українців із зони техногенної катастрофи буде проводитися організовано. Наразі керівництво Ржищівської громади чекає підтвердження, яку кількість постраждалих українців привезуть до нашої громади та їх потреби.

Не втрачаємо час, допомогу потрібно готувати вже зараз. Якщо у вас є харчові продукти тривалого зберігання та речі першої потреби передавайте їх до Ржищівського гуманітарного штабу. Якщо ви маєте житло для тимчасового прихистку людей із зони підтоплення повідомляйте, будь ласка, цю інформацію за номером телефону 2-14-40, 2-25-07, Управління соціального захисту населення.

Графік роботи гуманітарного штабу:  з 10:00 до 15:00, щодня крім вихідних.

Номер телефону для довідок: 063 172 95 30