ЦНАП: АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

Дата: 08.06.2023 16:04

З послуг соціального характеру у ЦНАП надаються послуги з призначення певних видів допомог та компенсацій, установлення статусів та видача чи продовження дії посвідчень.

Фото без описуРжищівський центр адміністративних послуг облаштований за принципами інклюзії, оскільки за цією категорією послуг найчастіше звертаються особи похилого віку, з інвалідністю, родини з дітьми. Тому у ЦНАП наявні всі умови для осіб з інвалідністю – до входу є пандус, в приміщенні наявна спеціально обладнана вбиральня, графік роботи біля входу та вказівники дублюються написами шрифтом Брайля, Шрифт Брайля – це рельєфно-крапковий тактильний шрифт, який використовують незрячі та слабозорі для написання та читання, а для батьків з дітьми – є сповивальний столик та яскравий дитячий куточок.

Прийом громадян:

- понеділок – четвер з 08:10 до 16:00 (без перерви);

- п‘ятниця з 08:10 до 15:00 (без перерви).

Адреса: м.Ржищів, вул.Соборна, 15/2.

Телефон для довідок: 04573-2-12-74