Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РЯТУВАЛЬНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ!

Дата: 09.06.2023 09:09
Кількість переглядів: 110

Спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно.

ДСНС інформує, що у весняно-літній період значно збільшується кількість пожеж у природних екосистемах. Це пов’язано з тим, що люди спалюють сміття, суху рослинність на присадибних і дачних ділянках. Тож вогнеборці ліквідовують численні пожежі, а це – постійні виїзди рятувальників та надзвичайно велика витрата ресурсів у складний воєнний час.

Часто люди нехтують правилами пожежної безпеки, наражаючи на небезпеку своє життя та здоров`я, а також шкодять навколишньому середовищу.

Варто наголосити, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн. і на посадових осіб від 15300 до 21420 грн.
Ті самі дії, вчинені в межах природно-заповідного фонду на громадян від 6120 до 12240 грн.і на посадових осіб від 21420 до 30600 грн.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора