ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ ЩОДО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ КОЗЛОВЕЦЬ КОСТЯНТИНУ МИКОЛАЙОВИЧУ

Дата: 09.06.2023 21:48

Ржищівська громадо!

На сайті Президента України опублікована електронна петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Козловець Костянтину Миколайовичу, позивний «Каспер», командиру 4 відділення, 1 аеромобільного взводу, 3 аеромобільної військової частини А0641.

КОЗЛОВЕЦЬ Костянтин Миколайович, позивний «Каспер», народився 22.11.1993 року у селі Камʼянка Олевського району Житомрської області, проживав разом з батьками та сестрою у селі Кадомка Обухівського району Київської області. Випускник Ржищівського індустріально- педагогічного технікуму 2012 року. Був призваний на військову службу по загальній мобілізації 28.12.2022 року. Загинув 26.04.2023 року внаслідок мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Проявив себе відважно, захищаючи Україну та рятуючи своїх побратимів, залишаючись вірним своїй батьківщині до останнього подиху життя.

Просимо усіх небайдужих підтримати петицію та підписати її на сайті Президента України!

Посилання на петицію.

Петиція буде розглянута Президентом України після того, як на її підтримку буде зібрано не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ!

Вічна пам’ять усім, хто поклав власне життя у боротьбі за світле, вільне, демократичне майбутнє України.

Слава Україні!!! Слава її мужнім Героям!