ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ

Дата: 20.06.2023 11:38

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску АТ " Київоблгаз" Кагарлицьке відділення планує тимчасове припинення газопостачання у м.Ржищів Обухівського району Київської області, вул.Соборна (будинки № 114 - 117, 123) з 09:00 години 21 червня 2023 року до 17:00 години 23 червня 2023 року.

Для уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно на період проведення робіт перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Відновлення газопостачання буде проводитися відповідно до вимог чинного законодавства в галузі газопостачання, а також за умови присутності споживачів або їх представників та забезпечення доступу до газових приладів і пристроїв.

За довідками звертатися за тел. 104.

Кагарлицьке відділення АТ "Київоблгаз"