ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ Й ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 23.06.2023 09:34

22 червня — День скорботи й вшанування пам'яті жертв війни. Українці, які пережили Другу світову, добре пам’ятали, скільки горя та втрат завдають бойові дії. Однак, сьогодні на українську землю знову падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Усе повторюється. Тільки країна агресор — Росія.

Росіянами вщент знищуються українські міста і села, вони влаштовують фільтраційні табори і примусову депортацію, гвалтують, катують і вчиняють масові розстріли цивільних мешканців. Навмисно цілять по житлових будинках, лікарнях, школах, вокзалах та інших цивільних об'єктах. Так вчиняли і нацисти під час Другої світової війни.

У нашій громаді сьогодні відбулися церемонії покладання квітів до могил безвісти зниклих воїнів-ржищівчан, закатованих дітей та жінок в роки минулої війни.

Нині історія нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Священний обов’язок кожного із нас є – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим.

Честь і слава живим героям!

За матеріалами Відділ культури і туризму Ржищівської громади