З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2023 11:42

Шановна Ржищівська громадо!

Сердечно вітаю з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції України!

Конституція - це найважливіший правовий документ будь-якої держави, яка єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу. Нині відзначення Дня Конституції України - це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, і з якими сьогодні наші воїни захищають суверенітет та територіальну цілісність України.

Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, а головне – мирного неба над головою!

З повагою –

Міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА