ОНЛАЙН-КУРСИ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Дата: 30.06.2023 13:29

Фото без описуРозуміючи важливість закупівель, як основного інструменту для відбудови нашої країни, та потребу в професіоналах у сфері закупівель, на яких покладається відповідальність за ефективну реалізацію закупівельного процесу та за успішний розвиток економіки, Міністерством економіки України спільно з Проєктом Європейського Союзу “ Підтримка реформи публічних закупівель в Україні” було розроблено та розміщено на освітній платформі Prometheus безкоштовні онлайн курси з питань публічних закупівель.

- 14.06.2023 на тему: “Вимірювання ефективності закупівель та оцінка якості”, метою якого була допомога замовникам навчитися проводити оцінку закупівель, показати чим відрізняється ефективність від результативності, розказати що таке економія і як її можна визначити, а також про ефективність застосування практичних інструментів для аналізу закупівель;

- 21.06.2023 на тему: “Планування закупівель: визначення потреб та дослідження ринку”, під час якого були висвітлені сучасні підходи для визначення потреб, необхідності проведення аналізу ринку перед плануванням потреб та розглянуті інструменти для аналізу;

- 29.06.2023 на тему: “Публічні закупівлі в період відбудови України”. Метою цього вебінару було підкреслити важливість публічних закупівель у рамках процесу відновлення та подальшої відбудови України.

У зазначених вебінарах взяла участь головний спеціаліст із проведення публічних закупівель Лариса Горбач, що є відповідальною за закупівельний процес у Виконавчому комітеті Ржищівської міської ради Київської області.

Наразі розвиток професії закупівельників в Україні має досить потужний потенціал, саме на такі речі були концептуально спрямовані онлайн курси, де експерти закупівельної спільноти ділилися знаннями та інструментами задля здійснення закупівель та єдиного сприйняття закупівельного циклу.