A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПРОГРАМА "ВАРТО": ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Дата: 11.07.2023 12:10
Кількість переглядів: 174

Український ветеранський фонд започаткував програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу». У межах даної Програми Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. У конкурсному відборі проєктів можуть брати участь:

✅️ ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

✅️ юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийому заявок буде відбуватись з 27 червня 2023 року 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проєктів становить від 500,0 тис. грн до 3,0 млн гривень.

З більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду 

Подати заявку на участь в програмі:

Додаткову інформацію можна отримати:

  • надіславши листа на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua (у темі листа обов'язково зазначити: «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»)
  • або за номером телефона: + 38 098 009 48 72.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора