СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ЩОДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОСТОРУ ГРОМАДИ

Дата: 10.07.2023 18:14

30 молодих людей віком 18-35 років прибули до Ржищева для створення молодіжного простору громади в рамках реалізації програми із залучення молоді до відновлення України «ВІДНОВА:UA». Завдання проєкту:

•  створити для молоді можливості долучитися до відбудови країни
  •  сприяти поширенню волонтерства
  •  навчити формувати соціальні, громадянські та міжкультурні компетентності
  •  сприяти формуванню активної життєвої позиції та відповідальності за суспільно-політичні процеси в країні
  •  відновлювати об’єкти інфраструктури.

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України за сприяння Управління молоді та спорту КОВА, ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» та ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною».