Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 19.07.2023 15:58
Кількість переглядів: 146

 Діти мають жити та виховуватись в родинах! Однією з послуг, яку Мінсоцполітики цифровізує спільно з Міністерство цифрової трансформації України, є послуга з усиновлення.

 Наразі на порталі Дія доступні одразу декілька послуг, які спрощують і пришвидшують процес усиновлення дитини.

Наприклад:

Усиновлення: продовження кандидатства Послугою можуть скористатися українці, які вже мають статус кандидата в усиновлювачі. Оскільки заява на усиновлення дитини дійсна лише один рік, багато хто не встигає стати батьками за цей час. Послуга дозволяє продовжити статус кандидата в усиновлювачі.
Прийомні батьки, батьки-вихователі: реєстрація кандидатом Послуга актуальна для українців, які хочуть взяти дитину в сім’ю та стати прийомними батьками. А також для людей, які бажають створити дитячий будинок сімейного типу.
Стати другим з батьків-вихователів чи прийомних батьків Послугою може скористатися людина, яка укладає шлюб з партнером, котрий вже має статус усиновлювача
Опіка, піклування над дитиною: реєстрація кандидатом Послуга особливо актуальна для родичів осиротілих дітей, які хочуть стати їхніми законними опікунами чи піклувальниками
Усиновлення: зняття з обліку. Послугою можуть скористатися українці, які мають статус кандидата в усиновлювачі, але не стали батьками і вирішили не брати на виховання осиротілу дитину.

 Більше про цифровізовані соціальні послуги 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора