ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.07.2023 16:10

Фото без опису20 липня 2023 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, першого заступника міського голови Юрія Терещенка відбулося чергове (10) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

Під час засідання було розглянуто 26 проєктів рішень, в том числі два додаткових. Зокрема, затверджено рішення про передачу засобів індивідуального захисту (маска захисна FFP2) в кількості 10000 штук установам, організаціям та населенню Ржищівської МТГ та про надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам нашої громади на загальну суму 339 тисяч гривень із місцевого бюджету.

Ухвалено два рішення щодо захисту майнових прав дітей. Більша частина розглянутих проєктів традиційно стосувалися містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, а саме: надання дозволу на присвоєння або зміну поштової адреси нерухомого майна, виготовлення будівельного паспорту для проведення реконструкції чи будівництва, видалення аварійних дерев тощо.

Також на засіданні було затверджено план роботи виконавчого комітету Ржищівської міської ради на IІ півріччя 2023 року.

Всі проєкти розглянуто, рішення схвалено.