Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

172 роботодавця Київщини отримали компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Дата: 25.07.2023 10:18
Кількість переглядів: 98

Фото без описуКиївський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

У першому півріччі цього року 172 роботодавця Київщини скористалися програмою компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 409 внутрішньо переміщених осіб, які переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

Для виплати компенсації витрат з оплати праці 4,7 млн грн вже надійшли на рахунки підприємств, де працюють вимушено переміщені особи.

Фінансову підтримку отримали роботодавці, які працюють в галузях переробної промисловості (виробництво), заклади оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, організації харчування, а також установи, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, охорони здоров’я, сільського господарства, будівництва тощо.

Для отримання компенсації в розмірі 6700 грн за кожного працевлаштованого переселенця роботодавцям необхідно подати заяву через застосунок «Дія» або звернутися підрозділу служби зайнятості за місцезнаходженням. Тривалість надання такої допомоги не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Загалом упродовж 6 місяців поточного року послугами обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися 2 326 осіб з числа ВПО.

Сьогодні служба зайнятості оперативно забезпечує внутрішньо переміщених осіб усіма необхідними послугами за допомогою новітніх форм роботи з використанням соціальних мереж та електронних засобів комунікацій, фахівці консультують онлайн через телеграм-каналі підтримки  https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Київська обласна служба зайнятості надає консультації:

- із загальних питань діяльності центрів зайнятості та філій Київського обласного центру зайнятості: (063) 244 0149

- з питань реєстрації та пошуку роботи: (063) 239 7054

- з питань надання консультацій отримання мікрогранту на розвиток або створення власної справи, в т.ч. учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей: (093)5510894

 

Найактуальніша інформація на наших:

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці:  https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ:  https://kir.dcz.gov.ua/.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора