В Київській обласній державні адміністрації провели нараду на тему: «Взаємодія та співпраця відділів державної реєстрації актів цивільного стану області з Центрами надання адміністративних послуг"

Дата: 07.08.2023 15:53

В Київській обласній державні адміністрації провели нараду на тему: «Взаємодія та співпраця відділів державної реєстрації актів цивільного стану області з Центрами надання адміністративних послуг щодо надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та органами місцевого самоврядування щодо здійснення делегованих повноважень у вказаній сфері», яку відвідали керівник Ржищівського ЦНАП Світлана ПОПОВА та адміністратор Наталія ЛУКАШЕНКО.

Захід відбувся за участю представників Міністерства цифрової трансформації України, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції - м.Київ, філії м. Києва та Київської області та ДП "Національні інформаційні системи".

Обговорювалися загальні питання державної політики у сфері надання адмінпослуг та безбар’єрності у ЦНАП, порядок, умови та підстави надання доступу та підключення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян, алгоритм співпраці щодо надання послуг у сфері ДРАЦС через ЦНАП, основні завдання, функції та повноваження виконавчих органів міських рад при здійснення делегованих повноважень щодо державної реєстрації актів цивільного стану.

У заключному слові Директорка Департаменту економіки Київської ОВА Наталія Погребна подякувала усім присутнім за плідну співпрацю та активну участь у заході і побажала успіхів у подальшій роботі, запевнивши у всебічній підтримці громад щодо вирішення питань організації надання адміністративних послуг.