РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА У СКОРБОТІ…

Дата: 08.08.2023 15:37

Фото без описуЗ великим сумом повідомляємо про загибель бійця першого механізованого батальйону, жителя м.Ржищів — Олександра ДУДКИ.

ДУДКА Олександр В’ячеславович народився 27 листопада 1978 року. Закінчив Ржищівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, далі - Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, здобувши професію електрозварника. 23 січня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ для захисту Батьківщини. На військовій службі отримав звання рядового та був командиром бойової машини – командиром механізованого відділення. Став справжньою легендою, прикладом мужності та відваги для своїх побратимів.

Олександр загинув 3 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоселівське, що на Луганщині, під час мінометного обстрілу.

Ржищівська громада висловлює щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам Героя. Завжди чуйний, відважний, справедливий та порядний - таким Олександр назавжди залишиться у наших серцях. Схиляємо голови в пошані перед пам’яттю бійця!

Про дату та час поховання буде повідомлено додатково.

Про легендарну історію бойового шляху нашого земляка читайте:

Світла пам’ять та шана Герою!