У ЗНАК ПОШАНИ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР СЛАВИ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА ТА ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ДУДКИ

Дата: 09.08.2023 15:13

Шановні мешканці Ржищівської громади!

Завтра, 10 серпня, у Ржищеві попрощаються із загиблим бійцем Олександром ДУДКОЮ.

Закликаємо жителів громади у знак пошани та вдячності приєднатись до коридора Слави та провести нашого Героя в останню його дорогу (вказано орієнтовний час):

• 10:15 – с. Великі Пріцьки
  • 10:20 – с. Кузьминці
  • 10:45 – м.Ржищів: вул. Соборна (від ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» - ПМСД (поліклініка) – вул.Тараса Шевченка (до будинку).
  • Тут об 11:00 годині відбудеться церемонія відспівування та прощання.
  • 12:00 – вул Тараса Шевченка (від будинку) – ПМСД (поліклініка) – вул.Соборна (центр) – Київський Шлях – центральне кладовище, де відбудеться чин похорону.

Велике прохання організуватись, приєднатись та з усіма почестями вшанувати полеглого Героя, який віддав найцінніше за кожного з нас!

Поширте допис для більшого розголосу!