Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради інформує про засоби реабілітації, якими можуть забезпечити громадян

Дата: 10.08.2023 11:35

Фото без описуНа виконання п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 № 321 “Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку” (із змінами), управління соціального захисту населення інформує про повернені засоби реабілітації, які можуть бути передані для забезпечення осіб, комплектування пунктів прокату зазначених засобів до закладів та установ, які надають соціальні послуги населенню.

Перелік засобів реабілітації станом на 01.08.2023

Найменування засобу

Низькоактивне крісло колісне (базове, BREEZY)

Ходунки-рамки

1

Низькоактивне крісло колісне (базове, 901)

1

Стійка (вертикалізатор) з елементами фіксації тулуба (модель ВДР-01)

Крісло-стілець (модель 894)

1

Для отримання таких засобів реабілітації до управління можуть звернутися особи похилого віку та надати наступні документи:

паспорт,

ідентифікаційний номер,

пенсійне посвідчення,

довідка ЛКК про потребу у забезпеченні засобами реабілітації.

Кінець форми