МОЛОДІЖНА РАДА РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ЗАПРОШУЄ НА ЗАХОДИ ДО ДНЯ МОЛОДІ

Дата: 11.08.2023 08:52

Фото без описуЧи знали ви, що з 1-го січня 2022 року Міжнародний день молоді в Україні відзначають 12 серпня, з усім світом, щоб підтримати інтеграцію української молоді в європейську спільноту? З нагоди цього дня ми підготували для вас дещо неймовірно цікаве, яскраве, активне та драйвове! Що саме, запитаєте ви?

Поспішайте зареєструвати свою команду, щоб прийняти участь у квесті "СВС - 2023 (сильні, вільні, сміливі)", що відбудеться о 16:00 12 серпня. Для цього переходь за посиланням: СВС-2023. Реєстраційна форма

О 18:00 поспішай на молодіжний захід "Youth for youth", де можна буде побачити насолодитися талантами нашої молоді і саме там ми дізнаємося, яка команда здобуде перемогу у нашому квесті.

А о 19:30 запрошуємо вас до нашого молодіжного простору на перегляд кінофільму.