ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 16-17.08.2023

Дата: 15.08.2023 15:28

Фото без описуЗ метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 16 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

• с.Балико-Щучинка – вулиці: Героїв Дніпра, Комарівська, Придніпровська

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 17 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

• с.Стайки – вулиці: Амбулаторна, Берегова, Григорія Іванченка, Дніпровський, Калинова, Київська, Козацька, Колгоспна, Лесі Українки, Нагорна, Нова, Озерна, Преображенська, Пушкіна, Ранкова, Садова, Свободи, Святославська, Соборна, Шевченка, Шкільна;
  • с.Балико-Щучинка – вулиця: Білодіда