A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 21.08.2023

Дата: 22.08.2023 09:55
Кількість переглядів: 92

21 серпня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень. З головного:

ОСВІТА: протягом минулого тижня відповідною комісією, затвердженою наказом відділу освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області, було здійснено огляд готовності закладів освіти Ржищівської міської територіальної громади до роботи в 2023/2024 навчальному році. Майже всі заклади готові до початку нового навчального року, є певні зауваження, над усуненням яких наразі триває робота.

МЕДИЦИНА: з директором КНП «Ржищівський міський центр ПМСД» Яною Тихомировою говорили про наше ментальне здоров’я у цей непростий час та вироблення стратегії втілення даного проєкту в нашій громаді, що потребує взаємодії різних ланок (освіта, медицина, соцзахист та ін.), призначено дату засідання робочої групи.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА: продовжується підготовка до осінньо-зимового періоду, анонсовано навчання операторів газових котелень.

КУЛЬТУРА: Заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України будуть проходити з обмеженнями.

По завершенню апаратної наради перший заступник міського голови Юрій Терещенко провів робочу нараду з керівниками ключових галузей щодо виконання Постанови КМУ від 18.07.2023 року № 731 «Про затвердження порядків з питань відновлення та розвитку регіонів і територіальних громад».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора