ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 22.08.2023 13:13

Фото без опису19 серпня з нагоди Міжнародного дня молоді відбувся неймовірно цікавий та драйвовий квест "СВС - 2023" (Сильні, Вільні, Сміливі), в якому взяли участь три команди: "Чарівна четвірка", "Троянди" та "М'ясо". Вони всі активні, сміливі, яскраві, креативні та кожна зі своєю жагою до перемоги/ Пройшовши 8 станцій квесту і набравши найбільшу кількість балів, перемогу виборола команда "Троянди" та отримала головний приз - "Сертифікат в Bitter Radish"

На завершення вечора пройшов захід "Youth for youth" , де молодь Ржищівщини поділилась зі всіма присутніми своїми талантами. Також за вагомий внесок в розвиток молоді були відзначені Подяками міського голови найактивніші члени молодіжної ради та волонтери. Після завершення заходу в дружній атмосфері відбувся перегляд кінофільму.

Дякуємо всім командам за участь у квесті та бажаємо наступних перемог! Дякуємо за допомогу в організації заходу Відділу культури і туризму, Відділу молоді і спорту, студії сучасного танцю "Body Flight".

Все буде Україна

Джерело: Молодіжна рада Ржищівської міської територіальної громади