29 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ВШАНУЙМО ГЕРОЇВ!

Дата: 29.08.2023 08:34

Шановна Ржищівська громадо!

29 серпня Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Війна - страшна й безжальна, вона забирає життя кращих синів та доньок України. Але час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували захисники України, серед яких є і наші земляки, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ржищівський край пам’ятає кожного Героя, хто повернувся на щиті з початку російсько-української війни:

•  Юрія ГЛАДЧЕНКА,
  •  Олександра ДУДКУ,
  •  Вадима КЛОЧКА,
  •  Олену ДУДЧЕНКО.

Ми у вічному боргу перед звитягою та самопожертвою наших Героїв. Молитвою, добрим словом, згадаймо всіх, хто боровся і віддав життя за долю України і наше майбутнє.

Доземно схиляю голову перед рідними та близькими загиблих Героїв, бо їхня втрата найболючіша. На жаль, ніщо не здатне замінити рідну та близьку людину: ні пошана, ні меморіали.

Герої не вмирають, вони живуть в пам’яті народній, на їхніх подвигах зростають нові герої! Вічна слава й пошана патріотам, які загинули за свободу та незалежність рідної Батьківщини!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Ржищівський міський голова