ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2023 11:08

Фото без опису29 серпня 2023 року перший заступник міського голови Юрій Терещенко взяв участь у черговій дев'ятнадцятій сесії Обухівської районної ради Київської області.

На пленарному засіданні депутатам було представлено голову Обухівської районної державної адміністрації - КРАВЧУКА Миколу Миколайовича.

Спільно з головою Обухівської районної державної адміністрації було вручено відзнаки Київської обласної ради та грамоти Обухівської районної ради і Обухівської районної державної адміністрації депутатам районної ради та представникам громади Обухівського району.

На засіданні депутати прийняли рішення про внесення змін до ряду районних цільових Програм на 2023 рік. Також було розглянуто ряд питань з управління майном комунальної власності та прийняті відповідні рішення.

Звільнення орендарів від нарахування орендної плати.

Затверджена структура та чисельність виконавчого апарату Обухівської районної ради.

Рішенням ради передали Комунальну установу Обухівської районної ради "Обухівський трудовий архів" до Козинської селищної ради Обухівського району Київської області.

В цілому на сесії розглянуто, опрацьовано та прийнято 27 рішень.

За матеріалами Обухівська районна державна адміністрація