ВІДБУВСЯ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я"

Дата: 31.08.2023 06:15

Фото без опису30 серпня, на території міста Ржищів працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області було проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я». В ході проведення рейду обстежено 8 сімей соціально незахищених категорій на вихованні та утриманні яких перебуває 14 дітей.

Під час відвідування у двох родинах санітарні норми дотримані частково. Порушень прав дітей не виявлено.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень прав дітей, створення належних умов проживання, дотримання санітарних норм, недопущення випадків залишення дітей без догляду та випадків вчинення насильства щодо дітей та належного виконання батьківських обов’язків.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї