Засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради №13

Дата: 02.09.2023 15:23

/п/п

1.

Про визначення уповноважених щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду

1.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, яке належить недієздатній особі

1.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області від 03.12.2020 р. № 222 «Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з питань надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади, Порядку надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади та персонального складу комісії»

1.

Про надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади

Про створення Алеї героїв та затвердження Положення про неї