ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я" У ПІЇВСЬКОМУ ТА ГРУШІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 08.09.2023 09:29

Фото без опису06 вересня на території Піївського та Грушівського старостинських округів Ржищівської громади працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

В ході проведення рейду обстежено 6 сімей соціально незахищених категорій на вихованні та утриманні яких перебуває 17 дітей.

Під час відвідування частково порушення санітарних норм виявлено в одній родині. За результатами рейду з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення порушень прав дітей, дотримання санітарних норм, недопущення випадків залишення дітей без догляду та випадків вчинення насильства в сім’ї.