ВІТАННЯ ВСІМ ПРИХИЛЬНИКАМ СПОРТУ!

Дата: 10.09.2023 09:32

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту.

Ржищівський край відомий славними спортивними традиціями та талановитими спортсменами. Ми пишаємося вашими досягненнями, шановні земляки! Ви гідно представляє рідне місто й громаду далеко за його межами. А ще ви є провідниками фізкультури й здорового способу життя. Ви показуєте приклад, що спорт і фізкультура – це сучасно, модно та прогресивно.

Бажаю усім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і переможних фінішів. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади.

З повагою –

Крістіна ЧОРНЕНЬКА,