Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що ДПС розроблено мобільний застосунок «Моя податкова», який створений у відповідь на виклики воєнного часу.

Дата: 13.10.2023 08:58
Кількість переглядів: 164

Основна функція – спростити пошук інформації, незалежно від того в якому куточку України знаходиться платник. Без ідентифікації можна швидко ознайомитись із даними реєстру платників ПДВ, єдиного податку, перевірити чек та здійснити пошук акцизної марки. Користувачі, що авторизувались за допомогою будь-якого файлового КЕП, хмарного КЕП: ДіяПідпис, Smart ID від Приватбанку та ін.. – отримають доступ до необхідних їм сервісів.

З метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку, ДПС запрошує активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.

Завантажити застосунок «Моя податкова» можно в App Store (http://apps.apple.com/.../%D0%BC%D0%BE%D1.../id6450752527...) або Google Play (http://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора