ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН

Дата: 16.10.2023 14:52

Фото без описуНа черговій сесії міський голова Крістіна Чорненька проінформувала депутатів про виділені кошти на потреби військовослужбовців та членів їх родин.

«Поки наші захисники на передовій виборюють перемогу, ми з депутатами маємо забезпечити мир на місцях. Щоб всі ключові послуги продовжували надаватися жителям громади: освіта, медицина, соціальний захист, культура, комунальні та адміністративні послуги. Заклади освіти мають бути забезпечені всім необхідним для безпечного та якісного навчання дітей» - виступила Крістіна Іванівна.

Частину коштів місцевого бюджету Ржищівська міська рада також спрямовує на підтримку військовослужбовців (членів їх родин) та на інші заходи з оборони нашої громади, а саме у 2022-2023 роках було виділено:

• 35 179 708 грн - фінансова підтримка в/ч;
  •  2 260 000 грн – одноразова допомога цивільним громадянам, постраждалим від збройної агресії росії (внаслідок атаки російськими дронами ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»);
  •  1 582 000 грн - виплата одноразової матеріальної допомоги військовим та їх сім’ям;
  •  782 644 грн – на фінансування ДФТГ Ржищівської МТГ (взуття, матеріали, паливо-мастильні матеріали);
  •  340 000 грн – виплата одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих воїнів;
  •  271 808 грн – ритуальні послуги та товари, пов’язані з похованням воїнів.