АПАРАТНА НАРАДА 16.10.2023

Дата: 16.10.2023 14:53

Фото без опису16 жовтня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. З головного:

СЕСІЯ: 13 жовтня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося засідання 41 (чергової) сесії Ржищівської міської ради. Розглянуто 60 питань, 12 - депутатами знято з розгляду без пояснення причини.

ВИКОНКОМ: 19 жовтня о 10.00 в залі засідань відбудеться 17 (чергове) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ: проводяться роботи по захисту об’єктів критичної інфраструктури в Ржищівській громаді; щодо забезпечення засобами оповіщення населені пункти Ржищівської громади - документи з усіма погодженнями знаходяться на розгляді експертної комісії КОДА.

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: з 16 жовтня на території Ржищівської міської територіальної громади розпочато опалювальний сезон.

БЛАГОУСТРІЙ: в Ржищеві продовжується заміна аварійних стовпів, разом з тим проводиться обрізка гілля, навислого на лінії вуличного освітлення.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.