До Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

Дата: 16.10.2023 16:32

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських
організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агенства США зміжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію "ПРИДИВИСЬ", з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпекипід час міграції.

У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та автовокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста чи парках міста Києва.