АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ В КОНЦЕПЦІЇ ПЕРЕХІДНОГО ПРАВОСУДДЯ: УКРАЇНСЬКА МОДЕЛЬ»

Дата: 17.10.2023 15:53

Фото без описуВ науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну та відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації.

Для повного та всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитись з думкою громадян щодо питань  реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо громадян взяти участь в анонімному опитуванні: