Діє цілодобова гаряча лінія для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті

Дата: 30.10.2023 14:56

Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області повідомляє, що службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації (Київської військової державної адміністрації) укладено меморандум про співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «АІСМ Україна», який спрямовує свою діяльність на допомогу постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті шляхом надання прихистку.

Телефон цілодобової гарячої лінії для постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті 0 800  33 8888.