Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

КОМІСІЙНА ПЕРЕВІРКА: В БУЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВІРЯТЬ ПРОЦЕС ВІДНОВЛЕННЯ 4 БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Дата: 09.11.2023 11:11
Кількість переглядів: 40

Фото без описуУ п’ятницю, 10 листопада, об 11:00 відбудеться комісійна перевірка процесу відновлення чотирьох багатоквартирних будинків у Бучанському районі. Зокрема, в селах Дмитрівка та Бузова. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Комісія перевірить:

  • с. Дмитрівка, вул. Садова, 8;
  • с. Дмитрівка, вул. Садова, 10;
  • с. Бузова, вул. Центральна, 17А;
  • с. Бузова, вул. Центральна, 17Є.

Усі об’єкти відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Комісія вже перевірила 17 об’єктів. Це багатоквартирні будинки, школи, дитячі садки в Бишеві, Бучі, Ірпені, Броварах, Плоскому. Загалом на першому етапі перевіримо 56 об’єктів. Замовникам робіт за цими об’єктами є Київська обласна військова адміністрація.

Комісію створили для забезпечення прозорості та підзвітності всіх процесів відбудови в рамках виконання завдання Уряду та з метою посилення антикорупційної діяльності Київської ОВА. До її складу входять правоохоронці, технагляд, представники профільних департаментів КОВА, Держпраці, Спостережної ради з питань відбудови при КОВА, ДТЕКу тощо. Також запрошують до таких перевірок громадськість, мешканців, представників ЗМІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора