ЗВЕРНЕННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 19:36

Шановна Ржищівська громадо!

Сьогодні ми згадуємо події Революції Гідності та Помаранчевої Революції, які змінили Україну. Вшановуємо тих, хто боровся на Майдані за волю, незалежність, гідність та свободу.

Як і 10 років тому, Гідність і Свобода є визначальними у нашому світогляді сьогодні, коли мужні українські воїни виборюють щасливе майбутнє для нашої держави. Зараз полем битви за свободу нації стала вся Україна. І кожний з нас робить свій посильний і свідомий внесок у велику спільну справу.

Пам’ятаємо і шануємо своїх Героїв, підтримуємо своїх захисників. Віримо в успішне і європейське майбутнє нашої держави! Бажаю усім нам Перемоги, мирного неба, а воїнам – повернення у рідні домівки живими і здоровими.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою -

Крістіна ЧОРНЕНЬКА, Ржищівський міський голова