ВІТАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Дата: 07.12.2023 09:49

Шановна Ржищівська громадо, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогоднішній день – це свято усіх, хто любить свій край, дбає про нього і захищає. В реаліях сьогодення перед нами постає безліч нових викликів, а це – велика відповідальність за якісне життя у своїй громаді. Дякую кожному, хто має честь працювати у цій команді, вдячна партнерам у громадському секторі і бізнесу, небайдужим мешканцям, які щоденно сумлінно працюють на благо Ржищівської громади, за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків.

Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах, здоров’я та Божого благословення. Віримо та допомагаємо нашим Збройним силам, тримаємо тил. Служимо громаді. Поки разом – ми непереможні.

Слава Україні!

З повагою –