ГАРЯЧА ЛІНІЯ КРИЗОВОЇ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО ФОНДУ ПРИ МІНВЕТЕРАНІВ

Дата: 11.12.2023 14:48

Гаряча лінія кризової підтримки — безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

• ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають;
  • родини військових, які чекають їх з фронту;
  • українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло.

Фахівці лінії — це кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. А очолює цю команду ветеран, який надає допомогу за принципом «рівний-рівному»

Звернутися по допомогу — це завжди правильний і сміливий вчинок.

Дізнавайся більше, як допомогти собі та іншим на www.howareu.com. Адже ніколи не пізно навчитися піклуватися про себе!

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена за ініціативою першої леді Олени Зеленської

#тияк