Київська область: цікаво та безпечно з рятувальниками про головне

Дата: 18.12.2023 10:52

На сьогодні Класи безпеки стали невід’ємною складовою освітньої системи на усіх її етапах. І в навчальних закладах де ще немає такого класу є альтернатива - Мобільний клас безпеки.

Так, 14 грудня, до Ржищівської громади, що на Обухівщині, завітав Мобільний клас безпеки ДСНС та UNICEF, де зібрав навколо себе учнів академічного ліцею «Лідер».

Але на жаль, через сигнал повітряної тривоги, захід, у цілях безпеки дітей, проходив в укритті навчального закладу.

В тісній, але теплій та веселій атмосфері, фахівці ДСНС розповіли дітлахам про правила пожежної безпеки, правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та алгоритм дій при повітряній тривозі.

А ось свої дії під час «Повітряної тривоги» діти продемонстрували рятувальникам на практиці - спустилися в укриття закладу та дотримувалися усіх інструкцій. Під час уроку рятувальники розповіли як користуватися вогнегасником та наголосили, що правила пожежної безпеки повинен знати кожен.

Також на заході були присутні працівники національної поліції, які розповіли дітлахам про кібербезпеку, булінг та про цікаві моменти з свої роботи.

Теоретичні знання, вікторини, конкурси та вправи на швидкість - такий інтерактив не залишив малечу байдужою.

Діти наввипередки відповідали на питання рятувальників, задавали питання як діяти в тій чи іншій ситуації.

А ще безліч селфі та посмішок, руханка та теплі обійми зробило цей день більш безпечним та позитивним.